www.anunturisibiu.ro
Sectiuni
> Home
> Imobiliare
> Auto
> Anunturi Diverse
> Pensiuni
> Restaurante
> Hoteluri
> Catalog Firme
> Informatii utile
> Carte de telefon
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Gazduire DAVA Solutions
AC Helcor sprijina donatorii de sange
Categorii anunturi
· Toate anunturile
Reclama

Detalii anunt

Vizualizari - 55
Oras - Bucuresti
Tip job - Full time
Data adaugarii - 5 aprilie 2018
Data limita - 5 aprilie 2018

Responsabilitati / beneficii

Activitatea de model de videochat este detsul de simpla, indifernet daca ai experienta sau nu. Important este sa te implici, sa participi la cursurile oferite de catre studio, training-uri si ce mai este necesar pentru dezvoltarea ta.
Beneficii:
- program flexibil
- bonusuri
- facilitati make-up, imbracaminte
- training si cursuri

Puteti aplica prin intermediul site-ului: http://angajarivideochatbucuresti.ro/" target="_blank">http://angajarivideochatbucuresti.ro/

Descrierea companiei

Ne preocupam de bunastarea modelelor noastre si asiguram cele mai bune conditii de munca, inclusiv acordarea unui salariu pe masura performantelor avute. De asemenea, ne mandrim cu cele mai multe premii din domeniu.

Date contact client

Contactati angajatorul

· Intoarcere la pagina principala de joburi
Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Portalul Judetului Salaj Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare Constructori Online