www.anunturisibiu.ro
Sectiuni
> Home
> Imobiliare
> Auto
> Anunturi Diverse
> Pensiuni
> Restaurante
> Hoteluri
> Catalog Firme
> Informatii utile
> Carte de telefon
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Gazduire DAVA Solutions
AC Helcor sprijina donatorii de sange
Categorii anunturi
· Toate anunturile
Reclama

Detalii anunt

Vizualizari - 118
Oras - Sibiu
Tip job - Full time
Data adaugarii - 2 iulie 2018
Data limita - 2 iulie 2018

Responsabilitati / beneficii

- promoveaza si vinde serviciile firmei
- participa activ in vanzarea de servicii urmand procedurile firmei
- realizeaza planurile de vanzari setate
- identifica corect solicitarile clientilor
- foloseste corect aplicatiile cu care lucreaza
- propune si implementeaza solutii de crestere a vanzarilor
- colaboreaza cu celelalte departamente in vederea solutionarii problemelor semnalate

Descrierea companiei

Profesional Academy ofera cursuri acreditate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei, atat pregatirea teoretica, cat si cea practica fiind la tsandard international cu programa conform cerintelor U.E.
Profesional Academy pana in acest moment a scolarizat peste 9000 cursanti dintre care majoritatea si-au gasit locul de munca pe piata muncii si unii dintre ei chiar si-au infiintat propria afacere. Viziunea moastra incadreaza cursuri in patru sectoare de activitate: beauty, office, customer. Suntem prezenti actualmente in Orasele: Oradea, Cluj-Napoca, Satu Mare si Sibiu.

Date contact client

Telefon - 0786337448
Contactati angajatorul

· Intoarcere la pagina principala de joburi
Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Portalul Judetului Salaj Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare Constructori Online