www.anunturisibiu.ro
> Home
> Imobiliare
> Auto
> Anunturi Diverse
> Pensiuni
> Restaurante
> Hoteluri
> Catalog Firme
> Informatii utile
> Carte de telefon
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Gazduire DAVA Solutions
AC Helcor sprijina donatorii de sange
Categorii anunturi
· Toate anunturile
Reclama

Detalii anunt

Vizualizari - 38
Compania - SC ANGAJEAZA
Oras - Sibiu
Tip job - Full time
Data adaugarii - 28 august 2018
Data limita - 28 august 2018

Responsabilitati / beneficii

S.C. selecteaza personal in vederea angajarii pentru postul de controlor calitate/sortator manual!
*Nu este necesara experienta in domeniu,
*Formarea va fi facuta la locul de munca!
*Ceea ce dorim de la candidatul perfect este sa fie o persoana deschisa,sociabila,dornica de a invata lucruri noi si de asemenea sa fie o persoana responsabila.
*Oferim pachet salarial atractiv plus bonuri valorice de masa si transportul pe raza orasului , decontat!
*Mai multe detalii va putem oferi la numarul de telefon:

0799.908.100 / 0799.312.183

Te asteptam in echipa noastra!!!

Date contact client

Nume - Mihalcea
Prenume - Lacramioara
Telefon -
Contactati angajatorul

· Intoarcere la pagina principala de joburi
Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Portalul Judetului Salaj Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare Constructori Online