www.anunturisibiu.ro
Sectiuni
> Home
> Imobiliare
> Auto
> Anunturi Diverse
> Pensiuni
> Restaurante
> Hoteluri
> Catalog Firme
> Informatii utile
> Carte de telefon
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Gazduire DAVA Solutions
AC Helcor sprijina donatorii de sange
Categorii anunturi
· Toate anunturile
Reclama

Detalii anunt

Vizualizari - 21
Oras - Sibiu
Tip job - Full time
Data adaugarii - 23 septembrie 2018
Data limita - 23 septembrie 2018

Responsabilitati / beneficii

Ai nevoie de venituri suplimentare si vrei sa lucrezi in timpul liber? Ai experienta in vanzari MLM sau vanzari directe (Oriflame, Amway, Herbalife, FLP, Ladys, Calivita, Federico Mahora, LR)? Vino acum alaturi de noi in echipa Magazin Naturist Life Care si poti incepe o afacere MLM care iti poate aduce castiguri financiare substantiale si poti sa traiesti sanatos folosind produse bio. Relatii: email: life.carebio@yahoo.com, telefon. 0727.39.47.37

Date contact client

Prenume - Sorin
Telefon - 0727394737
Contactati angajatorul

· Intoarcere la pagina principala de joburi
Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Portalul Judetului Salaj Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare Constructori Online